23 kwietnia 2013

Cennik

Na wstępie chcielibyśmy Państwu zwrócić uwagę na fakt, że jako legalnie działająca firma musimy opłacić wszelkie składki z tym związane, a dodatkowo zapłacić podatek dochodowy. Dlatego nasze faktyczne zarobki za oferowane usługi są o ok. 30% niższe. Ciężko jest nam niestety konkurować ceną z osobami, które nielegalnie zajmują się tego typu usługami. Czemu powinieneś wybrać mimo wszystko nas przeczytaj w zakładce O NAS. Przede wszystkim nie znikniemy w trakcie pisania Twojej pracy, nie usuniemy ogłoszenia czy nagle nie będziemy mieli czasu. Nie traktujemy ten działalności dorywczo, tylko z tego żyjemy. Dlatego dobra reputacja i zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsza. Proszę sobie zadań pytanie, czy warto oszczędzić te kilkaset złotych i dostać plagiat lub zostać oszukanym i stracić wszystkie pieniądze? Bardzo często spotykamy się właśnie z takimi przykrymi sytuacjami i dlatego o tym piszemy na wstępie.

Pomoc w redagowaniu prac po niemiecku

Częstym pytaniem, jakie Państwo zadają przy pierwszym kontakcie jest pytanie o cenę usługi pisania pracy po niemiecku. Szczerze mówiąc ciężko jest nam odpowiedzieć na takie pytanie od razu. Cena w przypadku takiego zlecenia, jest kwestią bardzo indywidualną i zależną od wielu czynników. Przykładowo chodzi tutaj o termin wykonania zlecenia. Jeżeli potrzebują jej Państwo „na wczoraj”, to oczywistym jest, że cena będzie wyższa, niż za standardowe zlecenie. Podobnie, jeżeli nasz zespół będzie miał aktualnie mniej zleceń, to będziemy mogli zaproponować niższą cenę, niż w „gorącym” okresie. Czynników, od którym uzależniona jest cena jest jeszcze więcej, ale ograniczyliśmy się do tych najistotniejszych.

Pozostałe usługi

Ceny pozostałych usług oferowanych przez nasz zespół da się o wiele łatwiej ustalić. Możesz o nich dokładniej przeczytać w zakładce OFERTA. Ich ceny wyglądają  następująco:

Pomoc w przygotowaniu planu pracy z germanistyki – 220zł

Przygotowanie tematu pracy po niemiecku – 90zł (trzy propozycje tematów)

Korekta pracy z germanistyki pod względem językowym – 22zł za stronę

Korekta napisanej pracy pod względem merytorycznym – cena jest ustalana indywidualnie

Konsultacje w zakresie tematu pracy, zawartości pracy itd. – 120zł za każdą rozpoczętą godzinę (płatność przed przeprowadzeniem takiej rozmowy)

Pomoc w wyszukaniu literatury – cena jest ustalana indywidualnie i zależy m.in. od ilości wyszukanych materiałów, tematu oraz od tego czy potrzebują Państwo tylko spisu takiej literatury czy zebranie takiej literatury. W tym drugim przypadku robimy skany/zdjęcia konkretnych stron i udostępniamy je drogą elektroniczną.